Vienvietis kambarys

Vienvietis kambarys - tai tik Jūsų privati erdvė. Patogi viengulė lova su daiktadėže, kurioje tikrai rasite vietos susidėti savo daiktams, yra stalas patogiam darbui su kompiuteriu. Kambaryje galima prisijungti prie nemokamo belaidžio interneto (Wi-Fi). Kiekviename aukšte įrengtos savitarnos skalbyklos/džiovyklos.

Dvivietis kambarys

Erdvus dvivietis kambarys su patogiomis viengulėmis lovomis kartu su daiktadėžemis, papildomai yra atskiros spintelės kiekvienam asmeniui. Kambaryje galima prisijungti prie nemokamo belaidžio interneto (Wi-Fi). Kiekviename aukšte įrengtos savitarnos skalbyklos/džiovyklos.

Trivietis kambarys

Erdvus trivietis kambarys su viengulėmis lovomis. Papildomai yra atskiros spintelės kiekvienam asmeniui. Kambaryje galima prisijungti prie nemokamo belaidžio interneto (WiFi). Kiekviename aukšte įrengtos savitarnos skalbyklos/džiovyklos.

Keturvietis kambarys

Erdvus keturvietis kambarys su patogiomis viengulėmis lovomis kartu su daiktadėžemis, papildomai yra atskiros spintelės kiekvienam asmeniui. Kambaryje galima prisijungti prie nemokamo belaidžio interneto (Wi-Fi). Kiekviename aukšte įrengtos savitarnos skalbyklos/džiovyklos.